Personeel

Directie

R. Arends | locatiedirecteur
directie@dehervormdeschool.nl

 

Bouwcoördinatoren

J.M. Zaaijer | groepsleerkracht groep 7 en bovenbouwcoördinator
mzaaijer@dehervormdeschool.nl

M.J. Sterk-van Kekem | Onderbouwcoördinator, intern begeleider groep 1/2, groepsleerkracht groep 1
msterk@dehervormdeschool.nl

 

Interne begeleiding

G. Nijland-Franken | intern begeleider groep 3-8
gnijland@dehervormdeschool.nl

Administratie 

L. Schulp-van Ooijen | administratief medewerkster
lschulp@dehervormdeschool.nl

M. van Deelen-van Eldik | administratief mederwerkster
mvandeelen@dehervormdeschool.nl

W. van de Bovenkamp | ondersteunend medewerkster

F.H. Evers-Dennenberg | administratief medewerkster en ICT-coördinator
devers@dehervormdeschool.nl

 

Leerkrachten 

M. Egglij-Welling | groepsleerkracht groep 8
megglij@dehervormdeschool.nl

S. van Leeuwen-Terpstra | groepsleerkracht groep 8 en Pluscoördinator
svanleeuwen@dehervormdeschool.nl

M. van Vreeswijk- v.d. Meer | groepsleerkracht groep 7                                                                                                                                                                                              mvanvreeswijk@dehervormdeschool.nl


A.J. Boogert | groepsleerkracht groep 6
aboogert@dehervormdeschool.nl

B.W.D. Baan | groepsleerkracht groep 5
sbaan@dehervormdeschool.nl

S. Ebbers | groepsleerkracht groep 4-5
sebbers@dehervormdeschool.nl

S. Verwoert | invalleerkracht groep 4                                                                                                                                                                                                       sverwoert@dehervormdeschool.nl 

M. Pol | groepsleerkracht groep 4
mpol@dehervormdeschool.nl

S.M. Henzen-Deijs | groepsleerkracht groep 3
shenzen@dehervormdeschool.nl

M. van Daalen-Schultz | groepsleerkracht groep 3
mvandaalen@dehervormdeschool.nl

E. Boogert-Burggraaf | groepsleerkracht groep 4/5 en groep 5
eboogert@dehervormdeschool.nl

N. van Wendel de Joode- Hoogakker | groepsleerkracht groep 2
nvanwendeldejoode@dehervormdeschool.nl

H.C. Mekking- Meulenkamp | groepsleerkracht groep 2
hmekking@dehervormdeschool.nl

G.W. Bron- Mauritz | groepsleerkracht groep 1
hbron@dehervormdeschool.nl

C.I. Maasse | invalleerkracht
cmaasse@dehervormdeschool.nl

 

Onderwijsondersteunend personeel

G.J. Hoogenboom | onderwijsassistente
ghoogenboom@dehervormdeschool.nl

P.I. Sterk- van Voorthuijsen | onderwijsassistente
isterk@dehervormdeschool.nl

J. van Leerdam | Onderwijsassistente en stagiaire                                                                                                                                                                                jvanleerdam@dehervormdeschool.nl